książki dla dzieci, księgarnia dla dzieci, księgarnia sopot, książki edukacyjne

O nas

Jeżeli nasze wartości są Ci bliskie odwiedź nas, zrób zakupy a tym samym potwierdź,

że dla Ciebie ważne jest istnienie takich miejsc jak

Sopocka księgarnia Ambelucja 


 • Księgarnia Ambelucja to lokalna inicjatywa rodzinna
 • Najważniejszy dla nas jest człowiek
 • Dobieramy literaturę indywidualnie pod potrzeby klienta
 • Lubimy spędzać czas na dyskusjach o literaturze nie tylko dziecięcej
 • U nas możesz zorganizować Birthday BOX
 • Spakujemy również zakupy na prezent
 • U nas w miłej atmosferze spędzisz czas przy filiżance kawy lub czekolady
 • Organizujemy regularnie spotkania w ramach cyklu "Recenzji niezamówionych" dla dorosłych czytelników
 • Przeprowadzamy również warsztaty dla dzieci, mini teatrzyki oraz spotkania z żywym słowem dla najmłodszych
 • Organizujemy mini koncerty z muzyką instrumentalną
 • Opowiemy o tytułach, o których nie przeczytasz na blogach
 • Znajdziesz u nas książki, które niekoniecznie są dostępne w internecie
 • Jesteśmy fanami życia w realnej rzeczywistości
 • Zajrzyj i się przekonaj Księgarnia AMBELUCJA została stworzona z myślą o rodzicach, którzy poszukują dla swoich dzieci lektury z wyższej półki, którzy rozumieją jak ważny dla dzieci jest świat ilustracji budujący niesamowicie ich wyobraźnię. Wybieramy te książki, które naszym zdaniem rozwijają w dzieciach sferę uczuć, uwrażliwiają na otaczający świat, przedstawiają różne postawy, zachowania, traktują z powagą świat dziecka. Wspieramy się zdaniem autorytetów w dziedzinie psychologii, psychoterapii, logopedii oraz wszelkich znawców, pasjonatów tematyki związanej z rozwojem dzieci.  
Drodzy rodzice, inspirujmy nasze dzieci, stwórzmy naszym dzieciom możliwość przeżycia niesamowitych przygód, pozwólmy na niczym nieograniczony rozwój sfery estetycznej dzieci. Jeżeli już dzisiaj będziemy o tym myśleć z pewnością  nasi mali czytelnicy wyrosną na twórczych, wartościowych dorosłych. Liczymy, że Ambelucja pomoże Wam, rodzicom rozbudzić w dzieciach naturalną potrzebę czytania, zatapiania się w świat wyobraźni.
Wśród książek dla dzieci w naszej księgarni można znaleźć sztandarowe pozycje klasyki literatury dziecięcej, dowcipne i mądre wiersze i wierszyki dla dzieci, bezpieczne dla maluszków książeczki kartonowe i książeczki przytulanki. Poza tym Ambelucja proponuje szeroki wybór tytułów dla dzieci uczących się czytać oraz młodzieży. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy możliwość zamówienia każdego tytułu, który jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu 1 do 5 dni roboczych.
Obok książek dla najmłodszych w naszej ofercie znajdziecie książki, które z pewnością będą wsparciem w pełnieniu roli rodzica. Głównie są to publikacje rekomendowane przez ludzi, którzy posiadają dużą wiedzę na temat rozwoju dzieci i są dla nas autorytetami w tej dziedzinie.
Wiemy jak bardzo rodzice i dzieci są obecnie zabiegani. Ile czasu spędzają w autach na wożeniu swoich pociech do szkół, przedszkoli. Jak czasami jest trudno wieczorem znaleźć czas na spokojne poczytanie do snu. Dlatego, aby umilić czas całej rodzince proponujemy zajrzeć również do naszego działu audiobooków.
Jesteśmy otwarci na Wasze spostrzeżenia  i pomysły, które z pewnością postaramy się w miarę możliwości realizować. Jeżeli spodobała Wam się nasza księgarnia zachęcamy do odwiedzania strony Ambelucji, jak również naszej księgarni stacjonarnej w Sopocie przy ulicy 3 Maja 9/2. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zamówień na naszej stronie internetowej i odbioru osobistego przy okazji spaceru w Sopocie. Począwszy od 23 października rozpoczynamy również zajęcia warsztatowe. Oczywiście większość zajęć będzie nawiązywać do książek. W naszym harmonogramie znajdą miejsce zajęcia teatralne, warsztaty ze znanymi, ulubionymi ilustratorami i autorami, kreatywne zajęcia plastyczne oraz spotkania z muzykami wieńczone wspólnym muzykowaniem.

Systematycznie powiększamy również ofertę książek dla dorosłych, staramy się wybrać najciekawsze tytuły często nie promowane a zasługujące na duże uznanie ze strony czytelnika. Staramy się również mieć w ofercie pretendentów do miana wyszukanych prezentów. 

Zapraszamy na pyszną kawę w stylu włoskim. 

Życzymy udanych zakupów i super zabawy !!!


książki dla dzieci


książki dla dzieci


książki dla dzieci

Kategorie Mapa strony